Günümüzün ve geleceğin içeriği olan videolarla çağı yakalayın!

Videonun Gücü

Marka algısını ne kadar geniş kitleye aktarırsak, markalaşma süreci bir o kadar hızlı ilerler.

Video reklamları, video tanıtımları denince, akla görsel algının gücü gelir. Reklamda belirli bir hedef kitleye ulaşmak için kullanılan stratejidir video marketing.

Tüketici kriteri temel alınarak farklı tüketiciler için reklamların kişiselleştirilmesini içerir. Dolayısıyla görsel algının önemini vurgulamak gerekir.

0+
Tamamlanan Proje
%0
Mutlu Müşteri
0
Çekilen Video
0
Farklı Hizmet

Biz Kimiz?

Son yıllarda, hem gelişen teknoloji hem de buna bağlı olarak insanların hızlı bilgi alma arzusu video kullanımını artırmış, yazı ve grafikler yerine, videoların tercih edilmesini sağlamıştır. Bu trende ayak uyduran markalar rakiplerini geride bırakırken, marka ve uygulama tanıtımında videolardan faydalanmayan markaların rekabet gücü zayıflamış ve hedef kitlelerine seslenebilmeleri daha zor hale gelmiştir.

Veri dumanında kaybolmamak için markanızın asıl ihtiyacı!

Çağımızdaki veri dumanı, herkesi esir almış durumda… İnsanlar gün içerisinde çok fazla sayıda bilgiye maruz kalıyor, bu bilgiler arasından seçim yapmak zorunda kalıyorlar. Bu noktada markaları, rakiplerine göre bir adım öne çıkaracak temel bir unsur var; video kullanımı!

Videolar, insanlar tarafından daha kolay ve etkili şekilde algılanabiliyor. Hem bu sebeple hem de akılda kalıcılığıyla videolu tanıtım, markaların veri dumanı arasında yok olmamaları için en büyük ihtiyaçlardan biri haline geliyor.

Eğer siz de markanızın, diğer markalar arasından sıyrılmasını, ürünlerinizin ve yöntemlerinizin temel özelliklerini, kullanım alanlarını ve faydalarını hedef kitlenize en etkili şekilde sunmak istiyorsanız tanıtım konusunda bizden video desteği alabilirsiniz!

Markanızın çözüm ortağı oluyoruz…

Projevideo ekibi olarak, marka ve kurum tanıtımı ihtiyacınızı karşılıyor, markanızın çözüm ortağı oluyoruz. Marka ve ürün hikayenizi; müzik, animasyon, ses ve görüntü efektleri ile birleştiriyor, etkili ve akılda kalıcı bir forma sokuyoruz. Ayrıca hazırladığımız size özel videolar ile potansiyel hedef kitlenizde markanıza dair farkındalık yaratıyor, müşterilerinizin size ulaşma ve satın alma kararlarını olumlu yönde etkiliyoruz. Tanıtım videonuzu, hem sosyal medya platformlarında, hem web sayfanızda hem de e-posta ile pazarlamada kullanmak isteyebilirsiniz. Bu sebeple işimizi yaparken kaliteli çekim ve profesyonel montaj ilkelerimizi göz ardı etmiyor, markanız için hazırladığımız videolarınızı, her platformda kullanabileceğiniz kalitede teslim ediyoruz. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz dijital platformlarda ve Türkiye’nin en iyi haber sitelerinde videolarınızı yayınlatabilir, geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Unutmayın ki; hedef kitlenize ulaşabileceğiniz en etkili yol, markanıza ve kurumunuza ait videolarınızdır…

Menü