SOSYAL MEDYA CANLI YAYIN DESTEĞİ

Sosyal Medya Canlı Yayın Desteği

Ana akım sosyal medya platformlarının haricinde de pek çok canlı yayın uygulaması bulunmaktadır. Youtube, Facebook, Instagram gibi çok popüler uygulamalar da canlı yayın seçeneklerini popülerleşen sosyal medya canlı yayın uygulamalarından almaktadır. Periscope, Meerkat, Younow gibi canlı yayın odaklı popüler sosyal medya platformları hem yeni reklam kaynakları oluşturmakta hem de bireysel kullanıcılar için gelir modelleri sunmaktadır. Bu neden sosyal medya üzerinden canlı yayın desteği sunan her platformda etkili bir şekilde yer almak bireyler ve kurumlar için önem taşımaktadır.

Adınızı Sosyal Medya ile Duyurun

Sayısı 3,5 milyara yaklaşan internet kullanıcılarının yaklaşık olarak 2,3 milyarının sosyal medya platformlarında hesabı bulunmaktadır. Bu hesapların büyük bir kısmı da günlük olarak aktif olup sosyal medya platformlarında etkileşim yaratmaktadır. İnsanlarla iletişim kurmanın en etkili yöntemleri arasında yer alan sosyal medya platformlarını etkili bir şekilde değerlendirmek marka bilinirliği ve konumlandırması açısından önemlidir. Doğru yerde doğru zamanda doğru içeriği paylaşmak firmalar açısından rekabette bir adım öne çıkma açısından etkili olmaktadır. Bu nedenleri bir araya getiren bir firmanın ya da markalaşmak isteyen bir bireyin kendisi için bir sosyal medya stratejisi hazırlamaması mümkün değildir. Etkili bir kullanım ile geniş kitlelere hitap etmek isteyenlerin sosyal medyanın gücünü ve rüzgarını arkasına alması önemlidir. Gelenekçi davranarak rüzgara karşı durmanın bir faydası olmayacağı gibi rakiplerin gerisinde kalmayı sağlayacağından dolayı tercih edilmemelidir.

ProjeVideo ile Gündemi Takip Edin

En güncel trendleri yakalamak ve sosyal medyada tanınan bir marka olmak için uygulanması gereken pek çok yöntem vardır. Yöntemlerin çokluğunun yanı sıra uygulama şeklinin kalitesi de oldukça önemlidir. ProjeVideo sosyal medya platformlarında etkili bir şekilde yer alabilirsiniz. Uzmanlık isteyen prodüksiyon sürecinde tüm ekipman ve ekip desteği ile hizmet veren ProjeVideo ile başarılı çalışmalar elde edebilirsiniz. Canlı yayın çekimlerinin tüm zorluklarının üstesinden gelen çözümleri ile projelerin ilerlemesini sağlayan firmamız ile etkileyici bir prestij sahibi olabilirsiniz. ProjeVideo kurgu, montaj gibi zorlu prodüksiyon süreçlerini kolay bir şekilde gerçekleştirirken firmaların sadece kendi imajlarına uygun kurgu ve konseptler için çalışmalarına olanak sağlar.

Menü