LANSMAN VİDEOLARI

Lansman Videoları

Tanıtım ve tanıtma anlamına gelen lansman kelimesi günümüzde yeni ürünlerin tanıtım faaliyetleri için kullanılmaktadır. Reklamcılıkta oldukça yoğun olarak kullanılan bu kelime ürün tanıtımları ve sunumları için tercih edilmektedir. Lansmanlar genellikle basın gruplarının davet edildiği toplantılarda yapılır. Bir ürünün, teknolojinin ya da içeriğin ilgili basın kuruluşlarına sunulması, tanıtım materyallerinin dağıtılması ve satışa çıkmadan önce kamuoyundan nabız yoklamasının yapılması gibi süreçler ile gerçekleşir. Bu süreçlerin temelinde başarılı ve kaliteli ürünler ve içerikler sunmak önemlidir.

Tanıtımınız Size Özgü Olsun

Lansman çalışmalarında içeriklerin ya da ürünlerin başarılı bir şekilde tanıtılması önemlidir. Lansman videoları basına servis edildiğinden dolayı tanıtım faaliyetleri açısından gereklidir. Basına servis edilen lansman videoları halka tarafsız bir şekilde sunulmaktadır. Bu insanların markanızla ya da ürününüz ile ilk kez tanıştıkları an olacağından önemlidir. Bir basın kuruluşu tarafından ürününüzden bahsedilmesi kitleniz için önemlidir. Çünkü bu durum kaliteniz, profesyonelliğiniz ve güvenilirliğiniz açısından ciddi mesajlar vermektedir. Bu mesajlar uzun dönemde pazarlama ve reklam faaliyetleriniz açısından fayda sağlayacak mesajlardır. Ürünün satış öncesinde tanıtımının yapılması fiyatlamasına, reklam içeriklerine ve ürüne dair mesajların kamuoyundan toplanmasını sağlamaktadır. Satış öncesi pazarlama departmanı tarafından toplanan bu mesajlar sayesinde satış süresince doğru hamleler yapmak mümkün olmaktadır. Uzun soluklu bir başarı hedefi olanların mutlaka kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanmış lansman videoları ile piyasaya çıkış yapmaları önemlidir. Tanıtım pazarlamanın en önemli kolu olduğundan dolayı satış öncesinden çalışmalara başlamak önemlidir. Pazarlama açısından hassas bir önemi olan markalar için prestij sunan lansman videoları ile kendinizi kendinize özgü bir şekilde tanıtma imkanı bulursunuz.

ProjeVideo ile Başarılı Adımlar

ProjeVideo satış öncesinde ve sonrasında firmaların ihtiyaç duyduğu video içerikleri hazırlama konusunda başarısını kanıtlamış bir firmadır. Kaliteli ve profesyonel içerikler hazırlamak için gerek duyulan ekipmanlara ve ekip desteğine sahip olan ProjeVideo her zaman akılda kalan videolara imzasını atmaktadır. Sektöründe başarılı bir noktada yer alan firmamız her zaman imzasını atabileceği projeler ortaya çıkarmak için hizmet vermeye çalışmaktadır. Firmanın sahip olduğu bu bakış açısı ve vizyon sayesinde partnerlik yaptığı tüm müşterileri ile bağ kurması ve onları kendisi gibi başarıya taşıması ise kaçılmazdır. Firmalar için ön plana çıkan tanıtım içeriklerinin hazırlanması konusunda oldukça dikkatli ve titiz davranan ProjeVideo içeriklerin gücü ile gelen başarıların mimarı olarak hizmet vermektedir.

Menü