PLATES

Plates

Yağ yakmak, kilo vermek, fit olmak ve sağlıklı olmak son dönemlerin en popüler trendleri arasında yer almaktadır. İnsanlar sürekli koşturdukları hayatlarına kısa bir ara vermek ve bedenleri için bir şeyler yapmak istediklerinde sağlıklı beslenme ve spor ilk akla gelenler arasında bulunuyor. Egzersiz videoları ise son zamanların en çok izlenen içerikleri arasında öne çıkıyor. Spor salonuna gitmek istemeyenler ya da bu imkanı olmayanlar için egzersiz videoları kurtarıcı olurken bu alanda yeni bir iş kolu ortaya çıkıyor. Egzersiz CDleri ve siteleri üzerinden evde spor yapmak isteyenlere hizmet vermek yaygınlaşırken bu içeriklerin kaliteli ve profesyonel olanları gelir elde etmeyi mümkün kılıyor.

Üretin, Yayınlayın, Kazanın

Egzersiz üzerine hazırlanacak içerikler özellikle dijital ortamlarda ortaya çıkan gelir modelleri ile daha da önem kazanıyor. Salona gitmek istemeyen ancak bilinçli spor yapmak isteyen insanlar için hazırlanan kaliteli ve profesyonel egzersiz videoları oldukça rağbet görüyor. Bu videolar hem dijital platformlarda yayınlanıyor hem de CD ya da DVD halinde satılıyor. İnsanların evde spor yapmasını teşvik etmek, hareketleri bilinçsiz bir şekilde yaparak sakatlanmalarını önlemek için hazırlanan egzersiz videoları her kitleye hitap edebiliyor. Zumba, pilates, yoga, jimnastik, fitness gibi farklı alanlarda egzersiz videoları hazırlamak mümkündür. Çeşitlilik ile farklı kitlelere ulaşmak daha kolay bir hale gelmektedir. Spor yapmak her geçen gün daha popüler bir hale gelirken bu alanda video içerik üreterek büyük bir kitleye hitap edebilirsiniz. Egzersizler hakkında sadece eğitim içerikleri hazırlamak gibi bir zorunluluk yoktur. Bireysel koçlar ya da salonlar da düzenledikleri eğitimler hakkında deneme videoları hazırlayabilir. Ayrıca kendi katılımcılarına özel olarak evde uygulayabilecekleri ek eğitimler vererek daha sıkı programlar oluşturmak için de videolu içerikleri kullanmak mümkündür.

ProjeVideo ile İşinizi Geliştirin

Bireysel ya da kurumsal çalışmaları kaliteli ve profesyonel bir şekilde desteklemek, etkileyici tanıtımlar yapmak için video içerikler üretmek önemlidir. Video içeriklerin kaliteli, özgün ve dolu olması gerekir. İçeriğinde hedef kitlesini çekecek unsurlar bulunduran videolar ile tanıtım yapmak oldukça kolaydır. Bu noktada ProjeVideo tüm içerik ihtiyaçlarınızla ilgili etkili çözümleri bir arada sunmaktadır. Prodüksiyon süreci özel teknikler, ekipmanlar ve deneyim gerektiren bir süreç olduğunda ProjeVideo alanında uzman ekibi ile video içerik hazırlama hizmeti vermektedir. Tanıtım filmleri, eğitim videoları ve reklam çalışmaları için başarılı videolar hazırlayarak işinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olan ProjeVideo ile her zaman kazanırsınız.

Menü