FACEBOOK CANLI YAYIN

Facebook Canlı Yayın

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu denildiğinde herkesin aklına gelen isim olan Facebook aynı zamanda günümüze ulaşan en eski sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. İnsanların bilgi paylaşımı üzerinden iletişim kurmasını hedef alarak ortaya çıkan sosyal medya platformu 2004 yılında Harvard Üniversitesi’nde üniversite öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulmuştur. Dünyanın en çok ziyaret edilen internet siteleri arasında ilk üçte yer alan sosyal medya platformu pek çok ülkede bu sıralamasını korumaktadır. 2 milyara yakın kullanıcı sayısı ile dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya platformu olan teknoloji devi bu alanda öncülük yapıyor ve pek çok yeniliği ilk kez kullanıma sunuyor. Canlı yayın uygulamalarının çıkışı ile birlikte kendi platformunda canlı yayın eklentisi için hazırlıklar yapmaya başlayan Facebook dünyanın en hızlı ve etkili haber ağı olma konusunda emin adımlarla ilerliyor.

Canlı Yayın ile İletişim Kurun

Markaları tercih eden tüketici alışkanlıkları incelendiğinde büyük bir çoğunluğun markalar ile iletişim kurmaktan keyif aldığı biliniyor. İnsanlar tercih ettikleri markalar ile iletişim kurabildikleri sürece daha sadık olmaktadırlar. İnsanların kullanım tercihleri göz önünde bulundurulduğunda sosyal medya platformlarını iletişim aracı olarak kullanmak markalar için mutlaka değerlendirilmesi gereken fırsatlar arasında yer almaktadır. Prestij ve bilinirlik yaratmak amacıyla hazırlanan tüm içeriklerden faydalanarak markaların iletişim gücünü sosyal medya aracılığı ile değerlendirmek önemlidir. Doğru iletişim yöntemleri ile hareket eden her firma sosyal medyanın etkileyici yapısından faydalanabilir. Etkili iletişim kurmanın bir diğer başarısı da hedef kitlenize yenilikçi olduğunuzu göstermenizdir. Trendleri takip eden, teknolojiye bakış açısı genç olan markalar daha başarılı iletişim kurmaktadırlar.

ProjeVideo ile Gelişin

Yenilenen içeriklerin takibini yapmak ve bu yeniliklere profesyonel ve kaliteli bir biçimde ayak uydurmak için ProjeVideo ile çalışabilirsiniz. Firmamız sahip olduğu teknolojiyi takip eden yenilikçi ekipmanları ve trendlere ayak uyduran enerjik ekibi ile her projenin hakkını verecek çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. ProjeVideo ile yaptığınız tüm çalışmaların sonunda başarı, kaliteli ve profesyonellik duygusunu hissedersiniz. Yer aldığı her projenin altına imza atmak için çalışan firmamız sektörünün öncüleri arasında bulunmaktadır. Canlı yayın içerik trendine ayak uydurma konusunda hızlı ve emin adımlar atan firmamız sosyal medya platformları için yapılacak olan canlı yayınlarda stüdyo, dekor ve prodüksiyon hizmeti vererek partnerlerinin bu hizmetleri eksiksiz bir şekilde almasını sağlamaktadır.

Menü