MEKAN TANITIMI

Mekan Tanıtımı

Yeni bir mekanın tanınması ve müdavimlerinin oluşması için iyi bir şekilde tanıtılması önemlidir. Mekan tanıtımları farklı formatlarda hazırlanabilir. Mühim olan doğru formatı yakalayabilmektedir. Doğru format için mekanın konsepti çok önemlidir. Mekan, konsept, kurumsal kimlik ve tanıtım materyalleri uyum içerisinde olduğunda hedef kitlenin aklında kalmak kolaylaşır. Farkındalık yaratmak ya da dikkat çekmek isteyen markalar için başarılı bir mekan tanıtımı olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. İyi bir tanıtım materyali farklı platformlarda rahatlıkla kullanılabileceğinden dolayı markalar için çok verimli olmaktadır. Mekan tanıtımları farklı konseptler ile hem kurumsal hem de amatör ruh ile kaliteli bir şekilde yapılabilir. Her tanıtım ruhunun markaya farklı bir artısı olacağından dolayı yenilikçi olmak önemlidir.

Mekan Tanıtımı İçin Neler Yapılabilir?

Mekan tanıtımında temel olarak verilmesi gereken karar tanıtım videosunun mekanda mı yoksa stüdyo ortamında mı çekileceğidir. Bu karar aşamasından sonra çekim yerine göre konsept kararı verilir. Markalar için genellikle mekanların fotoğraflarını birleştirmek suretiyle video hazırlamak yaygın olsa da mekan çelimleri de oldukça ilgi çekici olmaktadır. Mekan çekimlerinde doğrudan mekanın tanıtımı yapılabileceği gibi mekanda yapılan bir organizasyonun tanıtımı da yapılabilir. Kurumsallık ile amatörlük arasında pek çok formatın mümkün olduğu bu çekimlerde hedef kitleye farklı şekilde dokunmak mümkündür. Farklı konseptler dijital pazarlama için de verimli olmaktadır. Birbirinden farklı tanıtım materyali kullanarak hedef kitlenin tepkisini ölçmek ve bu tepkiye göre planlama yapmak daha doğru olacaktır. Firmaların mekan tanıtımlarında kendi ürün ve hizmetlerine göre konsept belirlemesi de mümkündür. Restoranlar bir yemek üzerine, kitapevleri bir imza gününde, güzellik merkezleri bir makyaj videosunda mekan tanıtımı yapabilir. Virallik etkisinden yararlanmak ya da doğrudan bir tanıtım videosuna sahip olmak için profesyonel çalışmalar yaptırmak gerekir.

En Başarılı Tanıtımlar ProjeVideo ile Gerçekleşiyor

ProjeVideo sunduğu prodüksiyon hizmetleri ile alanında uzmanlığını ve başarısını her projesinde başarılı bir şekilde kanıtlamıştır. Firmamızın sahip olduğu teknik ekipman ve teknoloji sayesinde son teknikleri kullanarak kaliteli içeriklere sahip olmak mümkündür. Alanında uzman prodüksiyon ekibi ile hizmet veren firmamız kurgu, montaj, post prodüksiyon hizmetleri ile farklı konseptler uygun video içerik hizmeti sunmaktadır. Amatör ruha sahip ya da kurumsal odaklı her projeyi başarılı bir şekilde tamamlayan ProjeVideo ile tanıtım dokümanlarınızı güvenle hazırlayabilirsiniz. Kazanç elde etmenin vazgeçilmez yolu olan pazarlama ve tanıtım için ihtiyacınız olan kaliteli materyallere bizim sayemizde ulaşabilirsiniz.

Menü