YAZILIM

Yazılım

Teknolojik gelişmelerin en temelinde yer alan yazılımlar artık pek çok insan tarafından yakından takip edilmektedir. Güncellemeler ve yeni yazılımlar her alanda insan hayatına hizmet etmekte ve bu yüzden ilgi toplamaktadır. Yazılım her sektörde ve iş kolunda önemi olan, kendine has kitlesi ve amaçları olan bilgisayarlar ve mobil cihazlar için vazgeçilmez olan alt yapılardır. Programların tanıtımı ya da öğretilmesi için video içerik hazırlamak pek çok yazılım şirketi için avantaj sağlamaktadır. Eğitim amacıyla ekip çalıştırmak, sahada daha büyük çaplı ekiplerin olmasını sağlamak zorunda olmak pek çok yazılım firması için temel bir sorundur. Müşterilerine eğitim verme, yazılımları kurma ve kullandırma zorunluluğu olan yazılım firmaları için tanıtım materyallerinin yanı sıra eğitim materyalleri de büyük önem taşımaktadır. Maliyetleri azaltan, iş gücüne ihtiyacı en aza indiren ve kurulum ile eğitim sürecini kolaylaştıran yazılım eğitim videoları sayesinde işleyiş her zamankinden daha hızlı olmaktadır.

Online Çözümler ile Destekleyin

Bir yazılımın kurulumu ve kullanımı için videolu anlatım projeleri geliştirmek sonrasında bu projeleri online araçlar ile desteklemek önemlidir. ProjeVideo ürün tanıtımı, anlatımı ve eğitimi ile ilgili videolar konusunda prodüksiyon desteği sağlamaktadır. İstediğiniz ortamda ve formatta eğitim videoları hazırlatabilir, örnek senaryoları videolu bir şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz. Bu tür videoların en büyük artısı geniş kitlelere kolay bir şekilde ulaşmak olduğunda büyük bir eğitici kadro kurulmasına da gerek kalmamaktadır. Eğitim sürecini videolu içerikler ile desteklemek sonrasında online, telefon ya da birebir eğitim desteği vermek verimliliği arttırmaktadır.

Ürününüzü Anlatın

Kapı kapı pazarlama devrinin kapandığını söylemek artık mümkün. Bu devir kapanırken dijital pazarlamanın devri başladığından dolayı firmaların bu alanda adımlar atması hatta adımlarını sıklaştırılması gerekmektedir. Yazılım firmaları da ürünlerini demo olarak müşterilerine sunarken ürün içeriği hakkında daha detaylı bilgi vermek için tanıtım videolarını hazırlatabilirler. Bir ürünün nasıl kullanılacağını gözlemleyerek anlayan ve sağlayacağı kolaylıkları doğrudan gören müşterilerin daha yüksek satın alma eğilimleri olduğu bilinmektedir. Yazılım tanıtımları ve demoları için gereken videoların hazırlanmasında da etkili bir şekilde hizmet veren ProjeVideo dijital dünyanın geniş kapılarından güvenle büyük bir adım atmanızı sağlar. Tüm tanıtım ve eğitim videolarınız profesyonel ekipmanlarımız, eksiksiz stüdyomuz ve deneyimli ekibimizin elinde hızlı ve kaliteli bir şekilde üretilir. Orijinal, özgün ve kaliteli içerikler ile rakiplerinizin arasında rahatlıkla sıyrılabilir ve bu sayede müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Menü