PROGRAM ÇEKİMLERİ

Program Çekimleri

Stüdyo kurmanın belli başlı maliyetleri vardır. Bir televizyon programı hazırlamak için öncelikle konsept belirlemek gerekir. Kaliteli bir ürün ortaya çıkarmanın temelinde çalışmak yer alır. Başarılı bir format hazırlamak için öncelikle kime hitap etmek istendiği seçilmeli sonrasında hedef kitle üzerine analizler yapılmalıdır. Hedef kitlenin ilgi alanları, sosyo-ekonomik durumu ve kültürel yapıları göz önünde bulundurularak bu kitleye hitap eden bir içerik hazırlanması gerekir. Başarılı bir formatın temelinde hem istikrarlı olması hem de hedef kitlesine hitap etmesi yer almaktadır. Bu yüzden format hazırlamak TV programları için oldukça önemlidir. Format hazırlama süreci içeriğin yayına alınıp alınmayacağını belirleyen en temel süreçler arasında yer almaktadır. Format belirlendikten sonra maliyet, stüdyo yapısı, çekim süresi ve beklentiler kanallara sunulur ve projeler başlatılır.

Farkınızı Yansıtın

Her fikir başarı getirmez ama her azim başarı getirir. Program çekimleri başlı başlına zor bir iş olsa da istikrarlı bir çalışma ile büyük başarılar elde edilmesi mümkündür. Bu noktada öne çıkan her aşamanın alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmasıdır. Aksi takdirde formatı iyi olan ama çekimi kötü olan bir içerik ile başarı elde etmek mümkün değildir. Program çekimlerine başlamak için içeriğinizi tamamladığınızda sıra stüdyo ayarlamaya gelir. Stüdyo konusunda eşsiz ekipmanları ve deneyimli ekibi ile hizmet veren ProjeVideo sayesinde üzerine çalışılmış formatların hepsi başarılı birer içeriğe dönüştürülür. Program çekimleri konusunda stüdyo, ekipman ve teknik ekip desteği veren ProjeVideo set oluşturulması ve dekorasyon gibi gereksinimler için de hizmet vererek eksiksiz bir prodüksiyon deneyimi sunmaktadır.

Her Adımı Birlikte Atın

Program çekimlerinde konsept ve format sınırı yoktur. Sabah programları, yarışmalar ya da söyleşiler gibi farklı formatlarda program çekimleri için ProjeVideo’dan hizmet alabilirsiniz. Cast gibi daha proje içeriğine uygun konularda hizmet vermeyen ProjeVideo içeriklerinizin doğru, kaliteli ve profesyonel şekilde kayıt altına alınması için gereken tüm hizmetleri vermektedir. Son teknolojiye sahip olan prodüksiyon ekipmanları ve bu ekipmanlarla çalışan profesyonel ekibi ile başarılı projelere imza atan firmamız ile ihtiyacınız olan veya inandığınız tüm projeleri hayata geçirebilirsiniz. Başarılı tanıtım materyalleri olarak da öne çıkan televizyon programları ile ilgili farklı formatları stüdyomuzda deneyerek kendiniz için en uygun içeriğe karar verebilirsiniz. Gereke demo hazırlamak gerek program çekimi yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi ProjeVideo’da bir arada bulabilirsiniz.

Menü