KİTAP TANITIM

Kitap Tanıtım

Küreselleşen dünyada her ürünün başarı yakalayabilmesi için etkili bir şekilde tanıtılması gerekmektedir. Bu ürün kitap, film, makyaj malzemesi ya da yemek olabilir. Üründen bağımsız olarak tanıtımı düşünmek ve gerekliliğine inanmak gerekir. Kitap tanıtımları için de video içerik hazırlamak çok yaygın olmasa da kitlelerin değişen alışkanlıkları ile birlikte tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Kitap tanıtımları için kısa reklam videoları ya da daha uzun eleştiri, içerik anlatımı ya da röportaj gibi videolar tercih edilmektedir. Özellikle hedef kitlesi popüler kültür odağında olan kişiler için reklam kampanyası yürütmek kitap satışlarında çok etkili olmaktadır. Kitap tanıtımı için tercih edilen konseptlerin hepsinin başarılı bir şekilde profesyonelce uygulanması gerekir. Aksi takdirde amatörce çekilmiş, kalitesi düşük içerikler hedef kitlenin uzaklaşmasına veya kitap hakkında olumsuz düşüncelerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

İçeriğinizi Pazarlamalısınız

İyi, kaliteli ve özgün bir içerik tek başına çok değerli olsa da her gün ortaya çıkan yüzlerce içerik arasında kolayca kaybolabilir. Bir kitabın mükemmel olması çok satanlar listesinde yer alacağı anlamına gelmez. Edebi kitaplar yüzyıllara damga vururken edebi olmayan kitaplar her zaman çok daha fazla en çok okunanlar listesinde yer almaktadır. Bunun temelinde iyi bir PR ve reklam kampanyası yer almaktadır. İyi PR ve reklam kampanyası yapmak için ise başarılı tanıtım materyallerine ihtiyaç vardır. Basılı ve görsel içeriklerin kalitesinin yanı sıra reklam çalışmalarında kullanılacak olan video içeriklerin kalitesi de çok önemlidir. Profesyonel olarak hazırlanan bir kitap tanıtımı ile televizyonlarda, video platformlarında ve sosyal medya sitelerinde etkili bir şekilde yer almak mümkündür. İlginç içeriklerin kaliteli bir şekilde video haline getirilmesi ve sunulması videoların viral etkisine sahip olmasında da etkilidir. Bu etkiyi elde etmek ve pazarlama argümanı olarak kullanmak başarıyı arttıracaktır.

ProjeVideo Her Konseptte Yanınızda

Başarılı prodüksiyonların altına imzasını atan firmamız her tanıtım videosu için benzersiz bir enerji ve emek sarf etmektedir. ProjeVideo prodüksiyon sürecini titizlikle sürdürmenin yanı sıra alanında uzman ekibi ile kaliteli bir projenin ortaya çıkması için çalışmaktadır. Son teknolojiye sahip ekipmanlar ve başarılı projeleri ile tanınan ekip bir araya geldiğinde ortaya çıkan kusursuz işler arasında tanıtım videoları da yer almaktadır. Röportaj, animasyon gibi farklı konsept çekimlerde karakter oluşturulması ya da kurgu gibi gereklilikleri yerine getiren ProjeVideo yüksek profesyonellik katsayısı ile her işin altından başarılı bir şekilde kalkmayı başarmaktadır.

Menü